Sinyal Stoper Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu kabilinden isimlerle aşina; kablosuz done ilişkii sistemlerinde ali kelime sıklığı üreterek araya giren ve kırmızııcı aletin yapıtı almasını engelleyen, frekans bloke edici cihazların uluslararası alanda genel adı "jammer" olarak görev etmiştir. Cemmır, jemmır, çoklukır, jamır, jemır.. şeklinde de telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına şayeste ve bile bu frekanslar üzerinde garantili yardım gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu bağlamlamda, hem faziletli yüksek hem bile soylu erki fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine nazaran özelleştirilebilen ve yardım alanı ile sıklık aralığı seçime için bileğustalıktirilebilen cihazlar üretip, şayan satın ittihaz seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı gayeliyoruz.

Jammer Kulanımı
En geniş kullanmaı çökertme telefonu bloke edici şekildedir. Jammer aygıtı, GSM şebekesinin ürettiği kelime sıklığıı karıştırarak çökertme telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise küresel olarak standart bir aralığa mevla olsa da her ülkede bu bant aralığında özel olarak belli frekanslarda yapıt yapmaktadırlar.

Örneğin, bütün dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu frekans aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'bile 2100-2145 MHz üzerinden yapılan 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mısır'da ise 2150-2180MHz aralığından örgülmaktadır. Aynı şekilde özge ülkelerin de kendi belirledikleri sıklık aralıkları vardır.

Piyasada amade satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar bütün ülkelerde çhileışabilmesi dâhilin 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş frekans aralıklı strüktürlmakta ancak bu şekilde aletin mahsul kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu sıklık aralığındaki her bir hertz karınin ayrı güç üretildiği dâhilin 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi üstelik kesemezsiniz. Bu durumda amade jamerlar kesinlikle zengin olmamaktadır.

Jammer Satın Iktibas
Firmamız, ürettiği bütün jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin frekans aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve aletin tüm güçlükleü bu sıklık bandına vermektedir. Böylecene 10 wattlık bir aygıt ile 500 metrekare alana ağırlık edebilecek şekilde ağırlü cihazlar hazırlanabilmekte ve koca verimlilikte kullanılabilmektedir. Henüz değişik bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir aletin yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla henüz mahsuldar şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce henüz sakıt hale getirmekte, hem de harcanan canlılık enerjisini on yan daha aşağı çekmektedir.
Böylecene hem hediye hem bile kullanım itibarıyla kullanıcıevet onlarca karşı kar katkısızlamaktadır.

Jammer çeyizı satın almadan önce bizlere danışınız. Size en şık cihazı salık edelim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sinyal Stoper Jammer”

Leave a Reply

Gravatar